Heemkring Westerring

Omvat Eine, Heurne en Mullem

De 166ste Fietel 2019

FIETEL2019

De deelnemende groepen van de 166ste Fietel 2019

Deel 1: Vaste Fietelgroepen 2019

1. Prosper met kruiwagen en deur Verbeeldend ontstaan van de Fietel
2. Koninklijke Ruitersmaatschappij St.-Eligius Eine
Ruiters te paard
Gevolgd door de Fecalienrapers
3. De Einse Reuzen
Proostie, Mele, Fietje en Nestie
4. De Einse Kopkes
5. Einse Majoretten
6. Koninklijke Harmonie St.-Cecilia Eine Het muziek van fietelstichter Prosper
De Maeght, opgericht in 1820
7. De Beren
Berendrijver met zijn beren
8. De Paardjes Met paardentemmer

Deel 2: Deelnemende VVP-Fietelgroepen

1. Taille Unique:
ienientwieje
2. De Lemmies : NEENONDERDZEVENENNEENTEGDUUST­NEENONDERDIENTANTIG
3. De Pilsjaars :
In Karanteine
4. De Tempeliers :
Tis niet te (t)(z)iene vandejoare
5. Oda Boys:
Moesten Mossels vleugels en,
ze zoen nie verre vliegen
6. De Puntjes :
't moe moar zu goe nie zeene!!

Uitslagen de 166ste Fietel 2019 en Tombola

Uitslag Fietel 2019:

Jury Feestcomité :
- 1ste prijs wagens: Oda Boys
Feestcomité 1ste prijs Wagens Oda Boys
- 1ste prijs groepen: De puntjes

Feestcomité 1ste prijs Groepen De Puntjes Small

Jury Stad:
- 1ste prijs wagen: Taille Unique
Stad 1ste prijs wagens Taille Uniqe Small
- 1ste prijs groepen: De Pilsjaars
Stad 1ste prijs groepen De Pilsjaar

Met dan aan : De langhe Magda, VanHessche Robert, Lodens Marie-Madeleine voor het tellen van de punten.

 

Prijzen “Wij steunen de fietel”

De Hoofdprijs gaat naar : 1. Yannick Malfait

De waardebonnen : 

2. Yana Boelaert
3. Geert Vermeersch
4. Jeannine Vanden Bossche
5. Conny De Waele
6. Gui Van Hecke
7. Marc Van Houtte
8. Rudy Weyts
9. Lucie Delvaeye
10. Michel Vermeulen
11. Vandemenschbrugge

IEDEREEN WORDT NOG PERSOONLIJK VERWITTIGD. DE PRIJZEN KUNNEN AFGEHAALD WORDEN VANAF 1 OKTOBER BIJ PRESS SHOP EINE! IEDEREEN NOGMAALS BEDANKT VOOR DE STEUN!

 

Opvoeringspunten de 166ste Fietel 2019

De Opvoeringspunten zijn:

14:00 : optreden aan Royal's Pub
14:20 : optreden aan Cafe Bizon
14:40 : optreden aan WZC Scheldekant
15:00 : optreden aan Prosperpleintje
15:30 : Optreden aan hoek Fietelstraat - Omloop

16:00 : Rustpauze

18:00 : optreden aan Bakkerij Tarwe met Bar Feestcomite
18:30 : optreden aan Eretribune en Café De Biertonne
19:00 : optreden aan Café De Winter
19:15 : Ontbinding Fietel

00:00 : Prijsuitreiking in Café de Biertonne.